UND-LAS-15C C band 1.5km anti-drone uav detection radar Low-altitude monitoring radar
Radar de matriz en fase
163 Las opiniones
Contacto ahora
Mensajes del visitante Deja un mensaje
Contacto ahora
Más información
Videos Relacionados
Radar de matriz en fase
Módulo anti del abejón
Módulo anti del abejón
Detector de drones FPV
Detector de drones FPV
Automatic Fixed Drone Detector with 100MHz-6000MHz Frequency and 10 Km Detection Range for Anti-Drone Security 00:40
Automatic Fixed Drone Detector with 100MHz-6000MHz Frequency and 10 Km Detection Range for Anti-Drone Security
Customized 1.5GHz GaN RF Module 100W Amplifier Power for Anti-FPV Defense System 1550-1620Mhz Wireless & RF Modules 00:45
Customized 1.5GHz GaN RF Module 100W Amplifier Power for Anti-FPV Defense System 1550-1620Mhz Wireless & RF Modules
FPV Drone Detector 2.4GHz 5.8GHz Omnidirectional Positioning Equipment for UAV Defense Security & Protection 00:46
FPV Drone Detector 2.4GHz 5.8GHz Omnidirectional Positioning Equipment for UAV Defense Security & Protection
Multi-Mission Defender Drone Jamming Device with 2-in-1 Detection and Jamming, 900MHz-5.8GHz Frequency Coverage, and 1-3km Disruption Range 00:35
Multi-Mission Defender Drone Jamming Device with 2-in-1 Detection and Jamming, 900MHz-5.8GHz Frequency Coverage, and 1-3km Disruption Range